Dentysta Kraków 29 Listopada 108

Gwarantujemy leczenie kanałowe na specjalistycznym poziomie z użyciem mikroskopu jeśli okaże się to konieczne. Dodatkowo gabinet świadczy wysokiej jakości usługi protetyczne. Leczenie odbywa się bez bólu. Gabinet jest czynny również w soboty.

Poziom wyposażenia gabinetu oraz jakość świadczonych usług dają gwarancję dobrze wykonanego leczenia na najwyższym poziomie. Jednocześnie ceny oferowanych usług utrzymywane są na bardzo przystępnym poziomie.

Moim celem jest budowanie trwałych, długoterminowych relacji pomiędzy lekarzem a pacjentem opartych na wiedzy, doświadczeniu i wzajemnym zaufaniu.

Lek. dent. spec. Agnieszka Sabat-Wójciga

Lek. stom
Agnieszka Sabat-Wójciga

Specjalista Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Uzyskała jeden z najlepszych wyników z egzaminu lekarskiego w roku akademickim 2007/2008.

W latach 2009-2012 kształciła się w ramach specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Jest ekspertką w leczeniu endodontycznym wg. najnowocześniejszych procedur, w którym bardzo często wykorzystuje mikroskop. Jej drugą ulubioną dziedziną stomatologii jest protetyka. Ma doskonałe podejście do dzieci, co w połączeniu z bezstresowym i bezbólowym leczeniem pozwala budować w dzieciach pozytywny obraz stomatologia.

Aktualnie, w ramach doskonalenia zawodowego uczestniczy w szkoleniach i kursach zawodowych, w tym w wielu organizowanych poza granicami rodzimego kraju. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

 • Profesjonalna pomoc, miła atmosfera, przystępny cennik. Moja rodzina wraz z małymi dziećmi bardzo cenimy sobie Panią Agnieszkę. Pozdrawiam

  thumb Anna K.
  20 sierpnia 2019
 • Najlepsza Pani Stomatolog! Bardzo miła sympatyczna osoba. Wszystko opowie co robi, co trzeba zrobić, doradzi. Zawsze wychodzę uśmiechnięty z gabinetu. Naprawdę szczerze polecam. Dziękuję Pani?

  thumb Wojciech Radek
  3 września 2021
 • Z całego serca polecam! Rewelacyjne podejście do pacjenta (ja się bałem śmiertelnie) - pani Agnieszka prowadzi każda wizytę krok po kroku i przede wszystkim: bezboleśnie. Tak.. można mieć bezbolesne leczenie kanałowe. Polecam.

  thumb The dabu2dabu
  25 marca 2019
 • Cudowna Pani doktor! Byłam na leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Dla osób bojących się gabinetu dentystycznego jak najbardziej do polecenia, dokładnie tłumaczy wszystko co robi (ja miałam taką potrzebę) przez co nie trzeba obawiać się bólu - zawsze uprzedza co i jak będzie dla nas odczuwalne, żartuje i wprowadza luźną, spokojną atmosferę. Często robiło mi się słabo na fotelach u dentysty, na tym siedziałam spokojna i z uśmiechem 🙂 Polecam.

  thumb Maya K
  30 marca 2019
 • Miałam mieszane uczucia po wejściu ale później ok. Super ze był termin w okresie przedświątecznym bo bym nie dla rady z bolącym zębem. Zabieg szybki. Nie musiałam mieć zdjęcia ze sobą wszystko na miejscu jeszcze przegląd mi zrobiła sama z siebie. Cena normalna jak na tak szybkie przyjęcie Dziękuję !!

  thumb Marta MM
  4 stycznia 2020
 • Najlepszy stomatolog w Krakowie! Ma tylko 1 wadę: gabinet w złym miejscu. Pani Doktor zapraszamy na Podgórze 😀

  thumb Małgorzata Mrożek-Buksa
  28 września 2022
 • The best dentist. I will recommend it to everyone.

  thumb Arkadiusz P
  12 października 2022
 • Profesjonalna obsługa, szybko i bez bólu. Pani Doktor wyjaśnia dokładnie przebieg leczenia oraz zwraca uwagę jak odpowiednio dbać o swoje zęby.

  thumb Agata Byś
  23 lutego 2022
 • Wspaniała stomatolożka, z której usług korzystam od lat. Miła atmosfera (szczególnie ważna, gdy ktoś obawia się zabiegów u stomatologa), dobrze wykonana praca, rozsądne ceny - czy można chcieć czegoś więcej? Mnie trudno byłoby znaleźć to "coś", ale - jako osoba świadoma wpływu przestrzeni na samopoczucie - otrzymałem je wraz z przeniesieniem gabinetu do nowego miejsca. Gorąco polecam!

  thumb Jakub Czerw
  31 marca 2023
 • Najlepsza Pani Stomatolog w Krakowie ? Pierwsza klasa, wszystkim polecam

  thumb Daniel Ryś
  27 stycznia 2022
Doskonałe

Leczenie Kanałowe

oraz

Protetyka

Na sukces składają się specjalistyczna wiedza i doświadczenie zawodowe lekarza przyjmującego. O jakości leczenia endodontycznego (kanałowego) oraz protetyki świadczą przede wszystkim powracający zadowoleni pacjenci.

Więcej ...

Bezpośredni kontakt z lekarzem również poza godzinami pracy gabinetu

Nasi pacjenci otrzymują bezpośredni kontakt telefoniczny do lekarza również poza godzinami pracy gabinetu. Dzięki temu każdy nasz pacjent otoczony jest stałą opieką stomatologiczną uwzględniającą pomoc w nagłych przypadkach.

Gabinet wyposażony jest w mikroskop

W celu zapewnienia leczenia endodontycznego na najwyższym poziomie, lekarz ma do dyspozycji mikroskop. W związku z tym skraca się czas leczenia kanałowego do maksymalnie dwóch wizyt w gabinecie oraz zwiększa się prawdopodobieństwo skuteczności leczenia.

Więcej ...

Dogodna lokalizacja i godziny otwarcia

Dentysta Kraków Al. 29 Listopada 108

Gabinet mieści się w rzędzie kamienic przy al. 29 Listopada 108. Jest to okolica skrzyżowania al. 29 Listopada z ulicą Dobrego Pasterza. Godziny otwarcia gabinetu dopasowane są do potrzeb pacjentów - godziny późno popołudniowe i wieczorne są również dostępne.

Koszty leczenia bez tajemnic

Ostateczny koszt leczenia jest znany pacjentowi zawsze przed jego rozpoczęciem. Przed rozpoczęciem leczenia, na życzenie pacjenta, wykonywane są bezpłatne, pisemne plany leczenia.

Bezstresowe leczenie dzieci

Na sukces składają się specjalistyczna wiedza i doświadczenie zawodowe lekarza przyjmującego. O jakości leczenia endodontycznego (kanałowego) oraz protetyki świadczą przede wszystkim powracający zadowoleni pacjenci.

Rabaty dla stałych pacjentów

Nasi stali pacjenci nabywają prawo do rabatów na usługi stomatologiczne. Oferujemy również preferencyjne ceny dla studentów.

Czynne również w soboty

Dentysta Kraków Sobota

Sobota to dzień w którym gabinet A-Dent jest czynny w godzinach dopołudniowych. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu wizyty ponieważ godziny pracy gabinetu w sobotę są w miarę możliwości dostosowane do potrzeb pacjentów.


 

Dentysta Kraków

al. 29 Listopada 108

Gabinet położony jest przy al. 29 Listopada w Krakowie, w pobliżu osiedla Żabiniec oraz biurowców O3 Business Campus. Możliwy łatwy dojazd komunikacją miejską (autobusy) jak i własnym samochodem. Zaparkować można przy ul. Pocieszka lub na parkingu Biedronki przy ul. Powstańców 1 (link)

Tags Cloud

Dentysta Kraków 29 Listopada

Dentysta Kraków Sobota