A-Dent

Licówki - Gabinet Stomatologiczny Kraków

Zapewniamy pełny zakres usług stomatologicznych. Leczenie kanałowe i protetyka wykonywane są na specjalistycznym poziomie. Gabinet wyposażony jest w mikroskop.

O lekarzu


 

Stomatologia Zachowawcza

oraz

Leczenie Kanałowe

(endodontyczne)

W zakres stomatologii zachowawczej wchodzą profilaktyka próchnicy zębów, leczenie już powstałych ubytków próchniczych oraz leczenie kanałowe (endodontyczne). W gabinecie A-Dent gwarantujemy leczenie kanałowe (endodontyczne) na poziomie specjalistycznym, bez bólu i z użyciem najlepszych materiałów. Gabinet wyposażony jest w mikroskop aby sprostać również skomplikowanym przypadkom endodontycznym.

Więcej ...

Protetyka

oraz

Chirurgia Stomatologiczna

W ramach leczenia protetycznego wykonujemy mosty, protezy i korony. Do najczęściej wykonywanych w gabinecie procedur chirurgicznych należą ekstrakcje, leczenie ropni oraz przetok ustno-twarzowych oraz chirurgiczne przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego.

Profilaktyka Stomatologiczna

Wiemy jak bardzo zadbane i estetyczne zęby wpływają na dobre samopoczucie i własną samoocenę. W ramach stomatologii estetycznej w gabinecie A-Dent wykonywane są: scaling (usuwanie kamienia), piaskowanie oraz wybielanie zębów.

Leczenie Stomatologiczne Dzieci

Małym pacjentom poświęcana jest szczególna uwaga. Leczenie wydłużone jest o czas potrzebny na rozmowę z dzieckiem i zyskanie jego zaufania. Leczenie jest przeprowadzane tak, aby minimalizować ból. Wszystkie te działania mają na celu zapobieganie zniechęceniu dziecka do leczenia stomatologicznego.

Wybielanie Zębów

Wybielanie zębów wykonujemy na profesjonalnych, oryginalnych produktach firmy BEYOND. Jest to najbezpieczniejsza, bezbolesna i najbardziej skuteczna metoda na wybielanie zębów.

Więcej ...

Licówki

Jeśli poszukują Państwo gabinetu doświadczonego stomatologa, warto aby zapoznali się Państwo z ofertą Adent. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym i endodontycznym. Wiemy też, co zrobić, aby zabiegi przebiegały sprawnie i były zrobione precyzyjnie. Wykonujemy między innymi leczenie kanałowe, pozbawiając pacjenta dolegliwości bólowych. Usuwamy źródło cierpień, ale dbamy także o to, aby w trakcie zabiegów pacjent czuł się u nas komfortowo. Poza tym oferujemy też między innymi licówki, czyli zabieg z zakresu stomatologii estetycznej. Te porcelanowe płatki zakładane z przodu i po bokach zębów sprawiają, że można się cieszyć piękniejszym i bardziej wyrównanym uśmiechem. U nas znajdą jednak Państwo rozwiązania także wielu innych stomatologicznych problemów. W Adent troszczymy się o zdrowie pacjentów.