Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny

Gabinet oferuje szeroki zakres usług, a doskonałą jakość leczenia gwarantują lekarze specjaliści z dziedzin stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgi stomatologicznej oraz protetyki.

Leczymy bez bólu - możliwe jest również leczenie w sedacji dożylnej. Zapewniamy pełną informację na temat planu leczenia oraz jego kosztów przed rozpoczęciem leczenia.

Lek. stom
Agnieszka Sabat-Wójciga

Specjalista Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Uzyskała jeden z najlepszych wyników z egzaminu lekarskiego w roku akademickim 2007/2008.

W latach 2009-2012 kształciła się w ramach specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Jest ekspertką w leczeniu endodontycznym wg. najnowocześniejszych procedur, w którym bardzo często wykorzystuje mikroskop. Jej drugą ulubioną dziedziną stomatologii jest protetyka. Ma doskonałe podejście do dzieci, co w połączeniu z bezstresowym i bezbólowym leczeniem pozwala budować w dzieciach pozytywny obraz stomatologia.

Aktualnie, w ramach doskonalenia zawodowego uczestniczy w szkoleniach i kursach zawodowych, w tym w wielu organizowanych poza granicami rodzimego kraju. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

 • Tak jak nie lubiłem stomatologii na mnie stosowanej, a osób żyjących z moich zepsutych zębów nie darzyłem głębokim zaufaniem, tak z przyjemnością i bez lęku od kilku lat wracam do A-dentu. Zawsze czuję się w pełni doinformowany (co? po co? jak inaczej ?), a to w połączeniu z brakiem jakichkolwiek usterek owocuje zaufaniem. Lubię i cenię sobie sympatyczną atmosferę oraz dobrą relację lekarz-pacjent.

  thumb Piotr Trystuła
  12 lutego 2019
 • Najlepszy lekarz na jakiego trafiłem w życiu. Wielki szacunek za podejście do pacjenta i nie traktowanie go jak bankomatu czy debila. Fachowiec - pasjonat! Miałem robione pierwsze w życiu leczenie kanałowe u p. Agnieszki i od samego początku było CAŁKOWICIE bezboleśnie. Ząb jak nowy. Polecam tę placówkę wszystkim, a szczególnie tym, którzy boją się dentysty.

  thumb Maciek
  29 kwietnia 2019
 • Najlepsza Pani Stomatolog! Bardzo miła sympatyczna osoba. Wszystko opowie co robi, co trzeba zrobić, doradzi. Zawsze wychodzę uśmiechnięty z gabinetu. Naprawdę szczerze polecam. Dziękuję Pani?

  thumb Wojciech Radek
  3 września 2021
 • Miałam mieszane uczucia po wejściu ale później ok. Super ze był termin w okresie przedświątecznym bo bym nie dla rady z bolącym zębem. Zabieg szybki. Nie musiałam mieć zdjęcia ze sobą wszystko na miejscu jeszcze przegląd mi zrobiła sama z siebie. Cena normalna jak na tak szybkie przyjęcie Dziękuję !!

  thumb Marta MM
  4 stycznia 2020
 • Profesjonalna obsługa, szybko i bez bólu. Pani Doktor wyjaśnia dokładnie przebieg leczenia oraz zwraca uwagę jak odpowiednio dbać o swoje zęby.

  thumb Agata Byś
  23 lutego 2022
 • Z całego serca polecam! Rewelacyjne podejście do pacjenta (ja się bałem śmiertelnie) - pani Agnieszka prowadzi każda wizytę krok po kroku i przede wszystkim: bezboleśnie. Tak.. można mieć bezbolesne leczenie kanałowe. Polecam.

  thumb The dabu2dabu
  25 marca 2019
 • Najlepszy stomatolog w Krakowie! Ma tylko 1 wadę: gabinet w złym miejscu. Pani Doktor zapraszamy na Podgórze 😀

  thumb Małgorzata Mrożek-Buksa
  28 września 2022
 • Najlepsza Pani Stomatolog w Krakowie ? Pierwsza klasa, wszystkim polecam

  thumb Daniel Ryś
  27 stycznia 2022
 • Pełen profesjonalizm. Jestem w pełni zadowolony z usługi. Pani Doktor uratowała zęba, który nadawał się do usunięcia. Polecam

  thumb Marian Kluk
  23 lutego 2022
 • Profesjonalna pomoc, miła atmosfera, przystępny cennik. Moja rodzina wraz z małymi dziećmi bardzo cenimy sobie Panią Agnieszkę. Pozdrawiam

  thumb Anna K.
  20 sierpnia 2019

Lek. dent. Barbara Noga

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Przyjmuje pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Wykonuje zabiegi związane m.in. z leczeniem zębów z próchnicy oraz zakładaniem wypełnień.


 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Doskonałe

Leczenie Kanałowe

oraz

Protetyka

Na sukces składają się specjalistyczna wiedza i doświadczenie zawodowe lekarza przyjmującego. O jakości leczenia endodontycznego (kanałowego) oraz protetyki świadczą przede wszystkim powracający zadowoleni pacjenci.

Więcej ...

Bezpośredni kontakt z lekarzem również poza godzinami pracy gabinetu

Nasi pacjenci otrzymują bezpośredni kontakt telefoniczny do lekarza również poza godzinami pracy gabinetu. Dzięki temu każdy nasz pacjent otoczony jest stałą opieką stomatologiczną uwzględniającą pomoc w nagłych przypadkach.

Gabinet wyposażony jest w mikroskop

W celu zapewnienia leczenia endodontycznego na najwyższym poziomie, lekarz ma do dyspozycji mikroskop. W związku z tym skraca się czas leczenia kanałowego do maksymalnie dwóch wizyt w gabinecie oraz zwiększa się prawdopodobieństwo skuteczności leczenia.

Więcej ...

Dogodna lokalizacja i godziny otwarcia

Dentysta Górna Wieś, ul. Graniczna 108, gmina Michałowice

Gabinet mieści się przy drodze głównej. Przed gabinetem znajduje się parking dla kilku samochodów. Lokal jest dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych (brak schodów, stopni, szerokie drzwi). Godziny otwarcia gabinetu dopasowane są do potrzeb pacjentów - godziny późno popołudniowe i wieczorne są również dostępne.

Koszty leczenia bez tajemnic

Ostateczny koszt leczenia jest znany pacjentowi zawsze przed jego rozpoczęciem. Przed rozpoczęciem leczenia, na życzenie pacjenta, wykonywane są bezpłatne, pisemne plany leczenia.

Bezstresowe leczenie dzieci

Na sukces składają się specjalistyczna wiedza i doświadczenie zawodowe lekarza przyjmującego. O jakości leczenia endodontycznego (kanałowego) oraz protetyki świadczą przede wszystkim powracający zadowoleni pacjenci.

Rabaty dla stałych pacjentów

Nasi stali pacjenci nabywają prawo do rabatów na usługi stomatologiczne. Oferujemy również preferencyjne ceny dla studentów.

Czynne również w soboty

Dentysta Kraków Sobota

Sobota to dzień w którym gabinet A-Dent jest czynny w godzinach dopołudniowych. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu wizyty ponieważ godziny pracy gabinetu w sobotę są w miarę możliwości dostosowane do potrzeb pacjentów.