Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny

Otwarcie gabinetu: Styczeń 2020

Gabinet oferuje szeroki zakres usług, a doskonałą jakość leczenia gwarantują lekarze specjaliści z dziedzin stomatoligii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki

Leczymy bez bólu - możliwe jest również leczenie w sedacji dożylnej. Zapewniamy pełną informację na temat planu leczenia oraz jego kosztów przed rozpoczęciem leczenia.

Lek. stom
Agnieszka Sabat-Wójciga

Specjalista Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Uzyskała jeden z najlepszych wyników z egzaminu lekarskiego w roku akademickim 2007/2008.

W latach 2009-2012 kształciła się w ramach specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Jest ekspertką w leczeniu endodontycznym wg. najnowocześniejszych procedur, w którym bardzo często wykorzystuje mikroskop. Jej drugą ulubioną dziedziną stomatologii jest protetyka. Ma doskonałe podejście do dzieci, co w połączeniu z bezstresowym i bezbólowym leczeniem pozwala budować w dzieciach pozytywny obraz stomatologia.

Aktualnie, w ramach doskonalenia zawodowego uczestniczy w szkoleniach i kursach zawodowych, w tym w wielu organizowanych poza granicami rodzimego kraju. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

 Lek. dent.
Barbara Noga

Lekarz Stomatologii Zachowawczej - Specjalista w leczeniu dzieci

...

Doskonałe

Leczenie Kanałowe

oraz

Protetyka

Na sukces składają się specjalistyczna wiedza i doświadczenie zawodowe lekarza przyjmującego. O jakości leczenia endodontycznego (kanałowego) oraz protetyki świadczą przede wszystkim powracający zadowoleni pacjenci.

Więcej ...

Bezpośredni kontakt z lekarzem również poza godzinami pracy gabinetu

Nasi pacjenci otrzymują bezpośredni kontakt telefoniczny do lekarza również poza godzinami pracy gabinetu. Dzięki temu każdy nasz pacjent otoczony jest stałą opieką stomatologiczną uwzględniającą pomoc w nagłych przypadkach.

Gabinet wyposażony jest w mikroskop

W celu zapewnienia leczenia endodontycznego na najwyższym poziomie, lekarz ma do dyspozycji mikroskop. W związku z tym skraca się czas leczenia kanałowego do maksymalnie dwóch wizyt w gabinecie oraz zwiększa się prawdopodobieństwo skuteczności leczenia.

Więcej ...

Dogodna lokalizacja i godziny otwarcia

Dentysta Kraków 29 Listopada 81

Gabinet mieści się w rzędzie kamienic przy al. 29 Listopada pod numerem 81. Jest to okolica skrzyżowania al. 29 Listopada z ulicą Lublańską, na przeciwko wyjazdu z osiedla Żabiniec. Godziny otwarcia gabinetu dopasowane są do potrzeb pacjentów - godziny późno popołudniowe i wieczorne są również dostępne.

Koszty leczenia bez tajemnic

Ostateczny koszt leczenia jest znany pacjentowi zawsze przed jego rozpoczęciem. Przed rozpoczęciem leczenia, na życzenie pacjenta, wykonywane są bezpłatne, pisemne plany leczenia.

Bezstresowe leczenie dzieci

Na sukces składają się specjalistyczna wiedza i doświadczenie zawodowe lekarza przyjmującego. O jakości leczenia endodontycznego (kanałowego) oraz protetyki świadczą przede wszystkim powracający zadowoleni pacjenci.

Rabaty dla stałych pacjentów

Nasi stali pacjenci nabywają prawo do rabatów na usługi stomatologiczne. Oferujemy również preferencyjne ceny dla studentów.

Czynne również w soboty

Dentysta Kraków Sobota

Sobota to dzień w którym gabinet A-Dent jest czynny w godzinach dopołudniowych. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu wizyty ponieważ godziny pracy gabinetu w sobotę są w miarę możliwości dostosowane do potrzeb pacjentów.


 

Dentysta Kraków

al. 29 Listopada 108

Gabinet położony jest przy al. 29 Listopada w Krakowie, w pobliżu osiedla Żabiniec oraz biurowców O3 Business Campus. Możliwy łatwy dojazd komunikacją miejską (autobusy) jak i własnym samochodem. Zaparkować można przy ul. Pocieszka lub na parkingu Biedronki przy ul. Powstańców 1 (link)

Tags Cloud

Dentysta Kraków 29 Listopada

Dentysta Kraków Sobota