Wybielanie zębów

a-dent-lekarz-agnieszka-sabat-wojciga-01
Jeżeli marzy Ci się piękny biały uśmiech, a jednocześnie dbasz o bezpieczeństwo swoich zębów to dobrze trafiłaś / trafiłeś.

Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji - doradzę najlepszą metodę na wybielanie zębów, wskażę ewentualne ryzyka oraz rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości.

Trzy kroki do pięknego, białego uśmiechu
Bezpieczeństwo
Zabieg wykonywany jest w gabinecie stomatologicznym (Kraków) pod okiem lekarza dentysty. Będzie on czuwał przez cały czas nad bezpieczeństwem twoich zębów oraz tak dobierał czas i intensywność zabiegu aby osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy.
Jakość Materiałów
Używamy wyłącznie oryginalnych materiałów oraz sprzętu najlepszej jakości. Dzięki temu nie musisz się obawiać że wybielanie zębów doprowadzi do jakichkolwiek skutków ubocznych.
Trwały Efekt
Po zabiegu (wybielanie zębów) możesz liczyć na natychmiastowy efekt w postaci pięknego białego uśmiechu który pozostanie z Tobą na długo.

Wybielanie Zębów - Metoda

Wybielanie zębów wykonujemy na profesjonalnych, oryginalnych produktach firmy BEYOND. Jest to najbezpieczniejsza, bezbolesna i najbardziej skuteczna metoda na wybielanie zębów.

Zalety

  • Użycie zimnego światła nie prowadzi do nieprzyjemnych podrażnień zębów w trakcie wybielania i po jego zakończeniu
  • Długotrwały efekt, który można po pewnym czasie odświeżyć bez poddawania się całemu zabiegowi od nowa

Przebieg Zabiegu

Procedura Przygotowawcza

Zabieg w gabinecie stomatologicznym zaczyna się od ustalenia przez lekarza dokładnego koloru zębów oraz od określenia możliwego do uzyskania efektu.
Następnie lekarz przeprowadza dokładne badanie stanu zębów oraz ocenia istnienie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. W razie potrzeby zęby są dokładnie czyszczone (piaskowanie, usuniecie kamienia).
W kolejnym kroku zabezpieczane są dziąsła aby zapobiec ich podrażnieniu (co często zdarza się w metodzie nakładkowej).

Procedura Właściwa

Na wcześniej przygotowane zęby lekarz nakłada żel o dużym stężeniu substancji aktywnej a następnie żel poddawany zostaje aktywacji lampą Beyond która emituje zimne niebieskie światło. Żel pozostaje na zębach przez 10-15 min i cały zabieg powtarza się jeszcze dwa razy.
Sam zabieg wybielania nie przekracza 45 min.
U osób u których występują szczególnie trudne przebarwienia może zaistnieć konieczność, aby powtórzyć jedną lub więcej sesji wybielania.


 

Dlaczego Warto?

Biały uśmiech to oznaka zdrowia, pewność siebie i atrakcyjny wygląd.

Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz stosowana metoda wybielania to gwarancja bezpiecznego, udanego zabiegu.

Zabieg wykonywany w Gabinecie Stomatologicznym
Wylącznie na Certyfikowanych Materiałach
Zabieg wykonywany przez Lekarza
Na Pierwszym Miejscu Stawiamy Jakość oraz Bezpieczeństwo